Otrokovický slajd 25.1.2020

Účast jsme pojali jako přípravu pro kategorii U20. Pravidla pro halový turnaj byla záludná a proto jsme se těžko prosazovali na pálce i proti slabším soupeřům.

První zápas jsme prohráli s Cats Brno 0:4. Čtyři chyby, čtyři body soupeře, na pálce nás naopak chyba běžce připravila o možnost skórování.

Druhý zápas s Otrokovicemi nadhazoval Roman. Na pálce se nám dařilo o poznání lépe, ale Roman byl na nadhozu poněkud nervózní, 6xBB, k tomu chyba v obraně a remíza 3:3.

Třetí zápas byl o udržení v play-off s kunovickými ženami. George na nadhozu je držel docela zkrátka, ale stejně tak i Dominika Rampáčková našim klukům dovolila jen dva hity. Po jednom z nich George postoupil po chybě až na druhou metu, ukradl třetí a na zpožděnou krádež i domácí. Byl to jediný bod utkání a poněkud rozhořčil kunovické hráčky i Křivina.

V semifinále jsme nastoupili opět proti domácím Predators. Na nadhozu si Vevča vedl přece jen lépe než Roman, když soupeřům povolil jen dva body. My jsme zlepšili i pálku a protivníkům nasázeli bodů 8 a postoupili do finále proti kunovickým mužům. O nadhoz se podělili rovným dílem Ríša a Krtek. Ve druhé směně nasadil soupeř k trháku, kdy nám dal 4 body, my jsme jen korigovali na konečných 2:4. Takže tentokrát to bylo stříbro.

Pajda

Locos Břeclav

  • Oddíl softballu TJ Lokomotiva Břeclav, pobočný spolek
  • Veslařská 2753/1a, 690 02 Břeclav
  • IČ: 06804462
  • účet č. 2801391231/2010
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.